Acoustic Fencing w ogrodzeniu akustycznym

Acoustic Fencing w ogrodzeniu akustycznym

26 listopada 2022 ogrodzenie akustyczne 0

Acoustic Fencing w ogrodzeniu akustycznym

panele-wygluszajace

ekrany-dzwiekoszczelne


Wybór odpowiedniego ogrodzenia akustycznego w ogrodzeniu akustycznym jest bardzo ważny dla zapewnienia, że twoje wewnętrzne i zewnętrzne przestrzenie są wygodne do życia i cieszyć się. Niezależnie od tego, czy planujesz budowę nowego domu, czy renowację obecnego, powinieneś wiedzieć, w co się pakujesz, zanim zaczniesz budować.

SYSTEM OGRODZEŃ SZYBKOBUDOWANYCH

QUICKBUILT to inteligentnie zaprojektowany modułowy system ogrodzeń akustycznych, który jest łatwy w montażu i oferuje świetnie wyglądające, trwałe ogrodzenie akustyczne w korzystnej cenie. Zaletą systemu jest również to, że jest on samonośny, więc nie trzeba montować szerokich stóp fundamentowych.

System ogrodzeniowy quickbuild jest skonstruowany z wykorzystaniem unikalnego systemu paneli ściennych o właściwościach akustycznych. Panele są lekkie i wykonane z materiałów kompozytowych. Są również łatwe w montażu i dostępne w różnych wykończeniach. Materiałem rdzeniowym paneli jest perforowane aluminium, co zwiększa ich zdolność do pochłaniania dźwięku.

Kiedy Urban Studios budowało centrum opieki nad dziećmi w Bendigo, VIC, musiało zainstalować ogrodzenie akustyczne, aby zapewnić, że dzieci nie będą zbyt hałasu. Ich projekt zakładał szybkie i niedrogie rozwiązanie. Zależało im również na estetyce. Ściana musiała być estetyczna i trwała.

System murów musiał pasować do stylu planowanego osiedla. Teren nie był płaski, a ściana oporowa musiała być odporna na uderzenia.

Firma ModularWalls została poproszona o pomoc w zaprojektowaniu ogrodzenia akustycznego. Opracowano projekt, który mógł strukturalnie wspierać istniejącą ścianę i został zainstalowany w ciągu zaledwie czterech dni. Byli również w stanie dostosować rozmiary szczelin, aby zapewnić właścicielom domu możliwość wyboru pożądanego poziomu prywatności.

W systemie zintegrowano również panele oporowe TerraFirm, które nadały ścianie eleganckie i stylowe wykończenie. Stopy słupów, wykonane z designerskich okładzin kamiennych, zostały zabetonowane co 9 metrów. System zawierał również wierzchnią powłokę antygraffiti. Końcowa ściana została pomalowana na delikatny szary kolor.

System ten został zaprojektowany z myślą o ogrodzeniu akustycznym i charakteryzuje się doskonałą estetyką i wydajnością. Jest również przystępny cenowo w porównaniu do ścian murowanych, co czyni go świetną alternatywą. Jest również łatwy w instalacji i utrzymaniu.

Budując centrum opieki nad dziećmi, ważne jest, aby znaleźć rozwiązanie, które chroni dzieci przed hałasem ruchu ulicznego, ale nadal wygląda dobrze. System ogrodzeń quickbuild jest idealnym rozwiązaniem. Jest łatwy w montażu i można go pomalować, aby wyglądał jak tradycyjne ogrodzenie drewniane.

dB Fence

Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i technik produkcyjnych ogrodzenia akustyczne są pewnym sposobem na zmniejszenie hałasu na podwórku. Ogrodzenia akustyczne wykonane są ze sklejki, Colorbond lub kombinacji tych dwóch materiałów. Ogrodzenia akustyczne obniżają poziom hałasu nawet o 32 decybele. Ogrodzenia akustyczne są również lekkie i łatwe w montażu. Ogrodzenia akustyczne mogą być stosowane do redukcji hałasu pochodzącego z robót drogowych, placów budowy i innych źródeł hałasu. Ogrodzenia akustyczne mogą być również wykorzystywane do blokowania dźwięków, takich jak ptaki i zwierzęta z podwórka.

Ogrodzenie akustyczne jest dobrym sposobem na zablokowanie niepożądanego hałasu, ale ogrodzenie dźwiękoszczelne nie może być całkowicie wolne od hałasu. Na przykład, ogrodzenie o grubości dwóch cali jest trudniejsze do przeniknięcia. Ponadto, fale hałasu zanikają w odległości. Najlepsze ogrodzenia dźwiękoszczelne nie mają szczelin, przez które dźwięk mógłby się przedostać.

Najlepsze ogrodzenia dźwiękoszczelne mają również dobrą gamę materiałów, co zapewnia, że można je dopasować do każdego rodzaju ogrodzenia. Dzięki zastosowaniu najlepszych materiałów i technik produkcji ogrodzenia Acoustic są mocne, trwałe i stylowe. Ogrodzenia Acoustic są również dostępne w różnych wzorach i kolorach, w tym z naturalnego i zielonego drewna, a także z drewna impregnowanego ciśnieniowo.

Najlepszym sposobem na określenie, jak skuteczne jest ogrodzenie akustyczne, jest rozmowa z profesjonalistą. Renomowana firma, taka jak Jim’s Fencing, zapewni Ci bezpłatną wycenę. Wyjaśni również korzyści płynące z zastosowania ogrodzeń dźwiękoszczelnych i zaoferuje szereg opcji odpowiadających Twoim potrzebom. Ogrodzenia akustyczne są również wykorzystywane w wielu zastosowaniach przemysłowych, takich jak przemysł górniczy i naftowy. Ogrodzenia akustyczne mogą być również wykorzystywane do zapobiegania wtargnięciom i zapewnienia prywatności na podwórku. Niezależnie od tego, czy chcesz zablokować hałas, czy zwiększyć wartość odsprzedaży domu, ogrodzenie akustyczne to skuteczny sposób na ochronę Twojej rodziny i domu.

Najlepsze ogrodzenia dźwiękoszczelne są najbardziej stylowe i skuteczne. Ponadto są one również najbardziej skuteczne w blokowaniu dźwięku. Najlepsze ogrodzenia akustyczne wytrzymają również rygory pogody i światła słonecznego.

TerraFirmX

Flagowa marka FITTA – eXpo – w dziedzinie ogrodzeń akustycznych znana jest ze swojego zaangażowania w obsługę klienta i jego eskpozycji. eXpo ma duży salon i piętro sprzedaży w sercu ogrodzenia akustycznego stomping centralnej dzielnicy biznesowej, wraz z kilkoma oddziałami w odległych przedmieściach. eXpo jest już od jakiegoś czasu, ale ze zdrowym apetytem na rozwój nowych produktów, eXpo ma puls na innowacje. Jego konkurenci są bardzo zróżnicowani, od dużych i małych do dużych i małych, i pomiędzy. eXpo jest liderem na tym zatłoczonym rynku od dłuższego czasu. eXpo stworzył zdrową bazę klientów, zwłaszcza wielu członków eXpo, w obszarze ogrodzeń akustycznych.

Wallmark

Niezależnie od tego, czy szukasz ogrodzenia akustycznego, czy jesteś zainteresowany zmniejszeniem hałasu na swoim podwórku, Jim’s Fencing może pomóc. Są jednym z najbardziej zaufanych wykonawców ogrodzeń akustycznych, a ich rozwiązania ogrodzeniowe mogą pomóc Ci rozwiązać problem zanieczyszczenia hałasem. Mogą również zapewnić Ci bezpłatną wycenę. Możesz wybierać spośród trzech zakresów systemów ogrodzeń akustycznych, które obejmują panele ogrodzenia akustycznego, rdzeń z polistyrenu ekspandowanego i włókno cementowe.

Posiadanie akustycznego ogrodzenia zainstalowanego przez Jim’s Fencing może pomóc Ci czuć się bardziej komfortowo w domu, czy to w salonie czy w sypialni. Firma oferuje również szereg ekranów prywatności i opcje ogrodzenia podwórka, które mogą pomóc Ci uzyskać trochę prywatności z tyłu podwórka.

Dane adresowe:

AKTE www.ogrodzeniaplastikowe.info – ogrodzenia dźwiękoszczelne – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: biuro@ogrodzeniaplastikowe.pl