Naprawa apple Warszawa

Naprawa apple Warszawa

17 kwietnia 2020 Apple 0

W ciągu pierwszych trzech miesięcy posiadania większości produktów firmy Apple jesteśmy objęci gwarancją oraz wsparciem ze strony producenta.

Dotyczy to nieograniczonej ilości incydentów serwisowych. Naprawa Apple Warszawa jak i w innych miastach Polski to serwisy, które zagwarantować nam mogą nieograniczoną pomoc  związaną z usterkami sprzętu tej firmy. Dużo informacji o serwisowaniu zawartych jest w materiałach dołączonych do każdego produktu marki Apple. Gdy chcemy uzyskać wsparcie dotyczące instalowania, bądź tez ponownego uruchamiania możemy je dostać podczas telefonicznej rozmowy. Nie dotyczy to kwestii odzyskania utraconych danych.

Każdy operator sieci komórkowej, który ma w swojej ofercie sprzedażowej produkty Apple powinien świadczyć wsparciem telefonicznym w przypadku jakichkolwiek nieścisłości. Korzyści wynikające z rocznej ograniczonej gwarancji Apple oraz planu Apple Care Protection Plan stanowią dodatek do uprawnień z tytułu przepisów prawa konsumenckiego. Na każde jabłko udzielana jest ograniczona gwarancja Apple trwająca rok od daty zakupu. Gwarancja ta obejmuje wyłącznie wady fabryczne, dlatego też wypadki, które zdarzają się na co dzień, niestety jej nie podlegają. Co ważne, zgodnie z polskim prawem po upływie oryginalnej gwarancji Apple mamy jeszcze rok gwarancji u polskiego sprzedawcy. Oznacza to, że jeśli twój iPhone, iPad lub MacBook uległ wypadkowi i potrzebujesz natychmiastowej pomocy, jednym z najlepszych rozwiązaniem powinien być pogwarancyjny serwis urządzeń Apple. https://g.page/serwisapplewarszawa?share

Będąc szczęśliwym posiadaczem czy to telefonu z jabłkiem, komputera bądź zegarka chcemy mieć gwarancje, że cena jaka zapłaciliśmy za sprzęt będzie szła w parze z jakością produktu. Wykrycie jakiejkolwiek wady daje nam możliwość złożenia reklamacji na produkt oraz ubiegania się od producenta bezgotówkowej naprawy czy tez wymiany sprzętu na nowy. Takie prawo ma każdy z konsumentów bez wyjątku. Często nie wiadomo, jakie wady ukryte może posiadać nasz ukochany zegarek lub telefon.

Dodaj komentarz