Odzyskiwanie danych sumpty a pewności.

Odzyskiwanie danych sumpty a pewności.

25 października 2022 Bez kategorii 0

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak usunąć MyJad Android Data Recovery

Recoverit

Jeśli masz problemy z przywróceniem utraconych danych z telefonu z Androidem, możesz użyć Recoverit. Recoverit pozwala odzyskać utracone dane, nawet jeśli przypadkowo usunąłeś pliki. W przeciwieństwie do innych metod odzyskiwania danych, program nie nadpisze wcześniej usuniętych danych. Może również odzyskać usunięte dane z systemów, które uległy awarii lub ucierpiały w wyniku działania wirusa.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Recoverit Android działa poprzez skanowanie całej przestrzeni dyskowej w telefonie. Po zakończeniu skanowania, oprogramowanie pokaże odzyskane pliki w oknie podglądu. Możesz wyszukiwać określone pliki lub przeglądać wszystkie odzyskane pliki. Możesz także wstrzymać skanowanie, gdy znajdziesz konkretny plik lub wybrać inny do odzyskania. Możesz również wyświetlić podgląd plików i wybrać lokalizację, w której chcesz je zapisać.

Inną opcją odzyskiwania danych jest wykorzystanie karty microSD. Jest to najczęściej spotykany zewnętrzny nośnik danych w telefonach z systemem Android. Jeśli przypadkowo usuniesz coś ważnego z karty microSD, Recoverit pomoże Ci to odzyskać. Po zainstalowaniu oprogramowania, będziesz musiał odłączyć telefon z Androidem i podłączyć go do komputera. Następnie wybierz kartę pamięci masowej z listy urządzeń zewnętrznych i naciśnij przycisk Start.

Darmowe oprogramowanie działa na systemie Android 2.0 i nowszych wersjach. Potrafi przywrócić usunięte pliki z pamięci wewnętrznej, jak również z kart SD. Będziesz mógł odzyskać oryginalne pliki, pliki multimedialne, a nawet pliki baz danych. Oprogramowanie pozwala również odzyskać usunięte wiadomości, kontakty i filmy. A ponieważ jest kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android, będzie działał również na starych urządzeniach.

Recoverit jest intuicyjnym narzędziem. Niezależnie od tego, czy używasz go na komputerze z systemem Windows, czy na telefonie z Androidem, łatwy w użyciu interfejs Recoverit pomoże ci odzyskać usunięte pliki bez kłopotu. Nie spowalnia on również pracy twojego systemu. Zaawansowana funkcja naprawy pozwoli ci na podgląd filmów zanim wybierzesz je do odzyskania. Możesz zapisać naprawione filmy do dowolnej poprawnej lokalizacji.

Recoverit oferuje nieograniczoną darmową wersję próbną, która pozwala na odzyskanie do 100 MB danych. Możesz odzyskać zdjęcia, dokumenty, muzykę, filmy i bazy danych. Oprogramowanie pozwala nawet na podgląd plików multimedialnych. Oprócz smartfonów, może działać również na pudełkach telewizyjnych i tabletach z systemem Android.

FoneLab

FoneLab Android Data Recovery to potężne narzędzie do odzyskiwania utraconych plików z urządzeń z systemem Android. To narzędzie jest bardzo łatwe w użyciu i odzyskuje utracone dane w ciągu kilku minut. Działa na urządzeniach, które uległy awarii, zainfekowane wirusem lub uszkodzone. Może nawet odzyskać usunięte dokumenty i pliki. Jego przyjazny UI sprawia, że jest łatwy w użyciu.

Działa z wieloma typami plików i obsługuje wiele urządzeń pamięci masowej. Obsługuje również zlokalizowane kopie zapasowe. Kolejna funkcja nazywa się Broken Android Data Extraction, która może pomóc naprawić pliki, które są uszkodzone lub zostały uszkodzone. FoneLab działa na różnych platformach Android i obsługuje wiele różnych typów plików. Jest bardzo łatwy w użyciu i można go pobrać na komputer osobisty.

Po pobraniu i zainstalowaniu oprogramowania do odzyskiwania danych android FoneLab, podłącz urządzenie do komputera za pomocą kabla USB. Po pomyślnym podłączeniu urządzenia, zobaczysz listę wszystkich plików, które może odzyskać. Następnie możesz wybrać te, które chcesz odzyskać i wybrać lokalizację na komputerze do ich zapisania.

Kolejną cechą programu FoneLab Android Data Recovery jest jego kompatybilność z systemem Mac OS X. Będzie on działał z większością urządzeń z systemem Android, w tym z iPadem i iPhonem. Ten program jest bardzo łatwy w użyciu i szybko odzyska utracone dane. Będziesz miał ponownie dostęp do wszystkich swoich danych, w tym zdjęć, filmów i wiadomości. Jest również w stanie odzyskać usunięte dokumenty i inne dane.

Przyjazny interfejs tego narzędzia czyni go idealnym dla początkujących użytkowników. Z zaledwie kilku kliknięć, początkujący użytkownicy mogą łatwo przywrócić usunięte pliki na swoich urządzeniach z systemem Android. Oprogramowanie pochodzi z trzech trybów, które ułatwiają zarówno doświadczonych i początkujących użytkowników. Jest tryb podstawowy, który pokazuje listę wszystkich usuniętych plików i plików wideo. Drugi tryb pozwala użytkownikom na podgląd danych przed ich odzyskaniem.

Kolejną wspaniałą cechą FoneLab Android Data Recovery jest funkcja selektywnego tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych. Łatwo jest wybrać tylko pliki, które chcesz przywrócić, a następnie zapisać je. Ta funkcja pozwala również na podgląd danych przed ich przywróceniem. Możesz nawet przywrócić dane z uszkodzonych urządzeń Samsung z pomocą FoneLab Android Data Recovery.

MyJad

Jeśli próbujesz odinstalować MyJad Android Data Recovery ze swojego komputera, być może zastanawiasz się, jak to zrobić poprawnie. Ważne jest, aby znać prawidłowy sposób jego usunięcia, w przeciwnym razie możesz skończyć z jakimiś innymi problemami. Na szczęście istnieje kilka metod, których możesz użyć. Korzystając z jednej z tych metod, możesz usunąć MyJad Android Data Recovery bez żadnych kłopotów i komplikacji.

Po pierwsze, musisz mieć zakorzeniony telefon z systemem Android. Powinieneś wiedzieć, że to oprogramowanie nie będzie działać, jeśli twój telefon nie jest zakorzeniony. Możesz śledzić jeden z wielu samouczków online dla rootowania urządzenia z systemem Android. Będziesz musiał mieć dostęp do roota, aby uruchomić MyJad Android Data Recovery.

Drugą metodą jest pobranie na swój komputer aplikacji Myjad Android Data Recovery. Jest to oprogramowanie, które będzie skanować telefon z systemem Android w poszukiwaniu utraconych danych i wyświetli je dla Ciebie. To oprogramowanie pozwoli Ci wybrać, które dane chcesz odzyskać i wykonać kopię zapasową na komputerze. Ta aplikacja może pomóc odzyskać usunięte pliki, zdjęcia, filmy i kontakty.

MyJad android data recovery jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie ma prosty interfejs, co czyni go jednym z bardziej przyjaznych dla użytkownika opcji odzyskiwania danych Androida dostępnych. Pozwoli Ci na podgląd plików, które przywracasz, zanim je przywrócisz. MyJad pozwoli Ci również zapisać pliki, których nie chcesz przywrócić.

Program odzyska usunięte pliki z niemal każdego urządzenia z systemem Android. Dotyczy to również danych znajdujących się na karcie SD. Oprócz zdjęć i filmów, odzyskuje również pliki audio i wiadomości e-mail. Program wymaga podłączenia urządzenia do komputera lub komputera, który ma włączony tryb „Mass Storage”. Może być jednak konieczne rootowanie urządzenia z Androidem, aby korzystać z MyJad.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych MyJad Android jest kompatybilne z wieloma urządzeniami z systemem Android, w tym Samsung Galaxy S, HTC One i LG. Jest łatwy w użyciu i pozwala na podgląd wybranych plików przed ich odzyskaniem. Pomimo powolnej prędkości skanowania, oprogramowanie do odzyskiwania danych Android może pomóc odzyskać wszelkie utracone dane.

EaseUS MobiSaver

EaseUS MobiSaver posiada przyjazny dla użytkownika interfejs i pomaga w odzyskiwaniu utraconych plików z telefonów z systemem Android. Może odzyskać pliki utracone z wielu powodów, w tym z powodu ataku wirusa, niewłaściwej obsługi lub przypadkowego usunięcia. Nie może jednak odzyskać danych lub aplikacji stron trzecich.

Ta łatwa w użyciu aplikacja do odzyskiwania danych obsługuje większość popularnych urządzeń z systemem Android i może być używana do odzyskiwania usuniętych, sformatowanych i utraconych plików. Obsługuje również odzyskiwanie danych z kart SD i działa dla wielu różnych typów plików. Program jest kompatybilny z większością urządzeń z systemem Android, w tym iPhone, Samsung i LG.

Program ten obsługuje wiele różnych formatów plików, w tym mp3, wideo, muzykę i historię połączeń. Posiada funkcję podglądu, która pozwala użytkownikom zobaczyć, które pliki są możliwe do odzyskania przed ich zapisaniem. Oprogramowanie obsługuje również selektywne odzyskiwanie i swobodną edycję plików. Należy jednak unikać zapisywania odzyskanych plików bez kopii zapasowej, ponieważ może to spowodować nadpisanie utraconych danych.

Zabezpieczenia programu to kolejny wielki plus. Działa zarówno na kartach SD jak i na pamięci wewnętrznej. Nie będzie nadpisywać danych i nie będzie kolidować z innym oprogramowaniem w telefonie. Podobnie jak w przypadku każdego innego oprogramowania do odzyskiwania danych, ten program może być używany tylko wtedy, gdy masz zrootowane urządzenie. Pomimo tego, EaseUS MobiSaver for Android jest świetnym narzędziem, które pomoże Ci odzyskać dane z telefonów z systemem Android.

Oprogramowanie jest jednym z najlepszych programów do odzyskiwania danych na Androida i ma miliony pobrań. Jednak to oprogramowanie ma wiele ograniczeń i zdecydowanie polecam wybrać alternatywny program, jeśli straciłeś ważne dane na swoim telefonie. Jeśli nie chcesz płacić za produkt premium, możesz również spróbować iMyFone D-Back zamiast. Oba programy są proste w użyciu i mogą pomóc Ci przywrócić ważne dane w ciągu zaledwie kilku minut.

EaseUS MobiSaver może również odzyskać dane z kopii zapasowych iTunes. Aby to zrobić, musisz zainstalować EaseUS MobiSaver na komputerze, na którym przechowywane są kopie zapasowe. Następnie oprogramowanie przeskanuje kopię zapasową i pokaże dostępne pliki. Po przesianiu kopii zapasowych, wybierz pliki, które chcesz odzyskać.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]