Troy Maxson – Sztuka o płotach

Troy Maxson – Sztuka o płotach

30 listopada 2022 ogrodzenie akustyczne 0

Troy Maxson – Sztuka o płotach

ekrany-akustyczne-zewnetrzne

ogrodzenia-plastikowe-do-ogrodu


W latach 50. w Pittsburghu w Pensylwanii Troy Maxson zarabiał na życie jako pracownik sanitarny. Ale marzył o grze w baseball w głównych ligach. Kiedy jednak główne ligi zaczęły przyjmować czarnych sportowców, Maxson był zbyt stary, by dostać się do ligi.

Troy Maxson walczy ze śmiercią

Przez całe swoje życie Troy Maxson zetknął się ze śmiercią. Przyszła ona w momencie, kiedy został skonfrontowany z faktem, że zawiódł swoją rodzinę. W swojej walce ze śmiercią przez płoty, Troy próbuje kontrolować wynik swojej śmierci.

Przez całą sztukę, Fences, Troy Maxson walczy, aby utrzymać swoją rodzinę razem. Próbuje utrzymać swoje relacje z synami w stanie nienaruszonym. Próbuje również utrzymać swoją rodzinę razem, konstruując ogrodzenie wokół swojego podwórka. Ale, ogrodzenie nie wydaje się być zakończona, jak chce to być.

W sztuce „Płoty” Troy ma romans. Jego żona Rose wie o tym. Mówi, że Troy ma na koncie rozwiązłość i hipokryzję. Troy jednak nie przyznaje się do swoich błędów. Troy jest silnym mężczyzną, ale ma też wady.

Rodzina Maxsonów przeszła przez wiele wzlotów i upadków. Pomimo prób utrzymania rodziny w ryzach, Troy nie jest w stanie poczynić postępów, na które liczył. Troy ma również trudne relacje z synami.

Cory Maxson, syn Troya, stara się o stypendium w college’u. Jednak ojciec nie pochwala jego związku z żoną, Albertą. Troy nie chce, by Cory wyprzedził go w roli patriarchy. Nie chce też, by Cory został futbolistą.

Kiedy Cory wraca do domu z wojska, Troy nie chce pozwolić mu grać w piłkę. Chce, żeby odzyskał pracę. Troy nie jest też w stanie sprawić, by Cory go szanował. Nalega, by syn usprawiedliwiał się, gdy przechodzi obok niego.

Troy nie jest też zadowolony z faktu, że jego syn nie mógł grać w piłkę. Chce utrzymać rodzinę razem i chce widzieć jak rośnie jego pozamałżeńska córka. Jednak syn Troya, Cory, ciągle go rozczarowuje.

Marzenia Cory’ego odeszły, ale musi on znaleźć nowe marzenia, by móc żyć swoim życiem. Cory odkrywa, że kontrola jego ojca wykracza poza grób. Jego ojciec chce, by wykonywał pracę robotniczą. Troy jest zdenerwowany, że Cory oddał swoją pracę w sezonie piłkarskim.

Troy jest dumny z zapewnienia domu dla swojej rodziny.

Pomimo wielkiej dumy z zapewnienia domu swojej rodzinie, Troy nie dostrzega własnych wad. Jest to produkt toksycznej męskości. Troy czuje potrzebę chronienia siebie i swojej rodziny przed światem, nawet jeśli jest on szkodliwy. Brak współczucia u Troya również sabotuje relacje z żoną i synem. Troy nie jest w stanie kochać swojej żony czy syna z powodu swojej dumy i chciwości.

Troy jest uciekinierem z zubożałego południowego wychowania. Jego ojciec nie był lubiany ze względu na swoją rasę, a Troy nie otrzymał możliwości, na które zasługiwał. Ojciec Troya chciał, aby jego dzieci uczyły się pracować na jego farmie. Troyowi odmówiono również możliwości gry w Major League Baseball z powodu jego rasy.

Duma Troya z jego etyki ciężkiej pracy doprowadziła go do zaniedbania rodziny, w tym żony. Troy uważa, że jego trzewne uczucia są ostatecznymi przewodnikami w ocenie moralnej. Jego chciwość i duma są również odpowiedzialne za jego złe decyzje. Chciwość Troya prowadzi go również do wykorzystania swoich synów. Działania Troya zapowiadają podobne konsekwencje.

Działania Troya są podobne do działań jego ojca. Ojciec Troya chciał jedynie, aby jego dzieci nauczyły się pracować na jego farmie. Troy nie zdaje sobie sprawy, że działania jego ojca były szkodliwe dla jego syna. Troy nie zdaje sobie również sprawy, że może być wzorem do naśladowania dla swojego syna. Duma Troya z jego wiedzy o świecie doprowadziła go do zaniedbania syna. Pycha Troya doprowadziła go również do nieudanego małżeństwa. Troy nie zdaje sobie również sprawy, że jego duma i chciwość są szkodliwe dla jego relacji.

Naleganie Troya na używanie twardego drewna jest metaforą jego złego traktowania syna. Niezdolność Troya do kochania syna jest produktem toksycznej męskości. Jest on również niezdolny do zrozumienia własnych emocji i podejmowania racjonalnych decyzji.

Troy i Rose nie zawsze byli sobie bliscy. W młodości Troy był świetnym graczem w baseball. Uwielbiał też zimne piwo, łowienie ryb i rozwiązywanie zagadek morderstw w swojej kanapie. Troy uwielbiał również Diet Pepsi i zimne piwo. Troy i Tim przeżyli razem wiele przygód. Słuchali starej muzyki country. Troy był również fanem kawy Black Silk i zimnego piwa.

Zmagania Troya ze śmiercią uczłowieczają go.

W trakcie sztuki Troy ma dwa spotkania ze Śmiercią. Po pierwsze, widzi ją w ciele. Patrzy jej w oczy podczas zapalenia płuc. Następnie spotyka się z nią w bardziej abstrakcyjny sposób. Próbuje ją pokonać w walce.

Troy wierzy, że udało mu się pokonać Śmierć. Uważa, że bycie nieustraszonym uczyni go silniejszym. Wierzy również, że płot jest metaforą bariery między nim a Śmiercią. Wierzy, że rzeczy jego syna Cory’ego znajdują się po drugiej stronie ogrodzenia.

Płot może faktycznie reprezentować przeszkodę w życiu Troya. Jest to fizyczna i emocjonalna bariera pomiędzy Troyem a jego synem. Może również symbolizować fizyczne i emocjonalne różnice między Troyem a Rose. Troy wierzy również, że marzenia jego syna są warte ostrzeżenia i kary.

Płot może również symbolizować walkę Troi ze śmiercią. Postawił on płot, aby chronić siebie i swoją rodzinę. Wierzy również, że pomoże mu to odgrodzić się od surowych realiów życia. Wierzy również, że da mu to szansę na uniknięcie schwytania przez Śmierć.

Płot jest symbolicznym przedstawieniem różnych cech osobowości Troya i Rose. Płot Troi jest również przedmiotem hołdu sztuki dla słynnego płotu.

Płot jest nie tylko przedmiotem hołdu sztuki, ale także największym błędem w życiu Troya. Troy nie dostrzega znaczenia płotu. Nie zdaje sobie również sprawy, że jego płot może mieć większe znaczenie.

Płot jest dobrym symbolem walki Troi ze śmiercią. Jest to również najbardziej oczywisty hołd sztuki dla słynnego ogrodzenia. To jest również hołd sztuki do 'faworyta’.

Płot jest nie tylko hołdem sztuki dla niesławnego płotu, ale jest także hołdem sztuki dla ważniejszego płotu. Płot Troya jest metaforą bariery, którą postawił między sobą a Śmiercią. Jest to również najważniejszy hołd dla bariery między Troyem a Różą.

Łatwe w użyciu menu konfiguracyjne

Łatwo dostosuj swój pulpit za pomocą menu Konfiguruj ogrodzenia. Można je uzyskać z menu kontekstowego lub klikając prawym przyciskiem myszy na ogrodzenia. Możesz wybrać różne opcje, aby dostosować ogrodzenia. Możesz również użyć zakładki Narzędzia do tworzenia kopii zapasowych i przywracania ogrodzeń.

Aby utworzyć ogrodzenie, najpierw wybierz styl ogrodzenia, którego chcesz użyć. Następnie wybierz rozmiar ogrodzenia i liczbę pikiet, które chcesz wyświetlić. Można również dodać niestandardowe kształty. Możesz również zmienić kolor swojego ogrodzenia. Można również użyć opcji Detalowanie z wolnej ręki, aby zastosować kolor do ogrodzenia.

Jeśli chciałbyś zmienić rozmiar swojego ogrodzenia, będziesz musiał wprowadzić nowe wymiary. Możesz również zmodyfikować jego wysokość i szerokość. Możesz również zmienić rozmiar swojego ogrodzenia przeciągając punkty wyboru.

Aplikacja Fences pozwala również grupować ikony i ukrywać je. Można je również zablokować, klikając je prawym przyciskiem myszy. Możesz również dwukrotnie kliknąć pulpit, aby pokazać lub ukryć ikony pulpitu. Możesz również użyć Peek, aby uzyskać dostęp do swoich folderów. Aplikację Fences można pobrać za darmo.

Aplikacja Fences została zaprojektowana tak, aby była kompatybilna z systemem Windows 10. Oferuje ona wiele opcji dostosowywania pulpitu do własnych potrzeb. Możesz dodawać i usuwać ogrodzenia, grupować ikony i tworzyć własne portale folderów. Możesz także eksportować swoje projekty do niestandardowych bibliotek materiałów. Możesz także użyć Fence Designer do tworzenia niestandardowych materiałów bramowych.

Możesz również wybrać układ swoich ogrodzeń. Aplikacja Fences została zaprojektowana tak, aby była prosta w użyciu. Jest szybka w instalacji i pomoże Ci zorganizować Twoją przestrzeń roboczą. Możesz również wybrać, czy chcesz, aby Twoje ogrodzenia były wstępnie zdefiniowane, czy też chcesz stworzyć własne. Możesz również wybrać, czy chcesz używać elementów HTML do wyświetlania swoich pól.

Jeśli chcesz zmienić kolor swojego ogrodzenia, możesz użyć narzędzi Custom Color. Narzędzia te zastąpią oryginalny kolor kolorem niestandardowym.

Dane adresowe:

AKTE www.ogrodzeniaplastikowe.pl – ogrodzenie dźwiękoszczelne – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: biuro@ogrodzeniaplastikowe.pl